Řešení pro zemědělství
Zemědělství

Akce „Osiris® nebo Alterno®+Curbatur® pro špičkovou úrodu 2020“

Společnost BASF nabízí špičkový fungicid Osiris® , který je registrován v plodinách: pšenice, ječmen, žito, tritikale a oves. Obsahuje dva triazoly - epoxiconazole a metconazole. Kombinací těchto účinných látek potlačuje houbové choroby, které se vyskytují v druhé polovině vegetační sezóny, jako jsou listové skvrnitosti, rzi, klasové fuzariózy, a snižuje saprofytické houbové choroby, jako jsou černě a alternaria. Velmi významná je inovativní formulace, která zajišťuje pro účinné látky dobrou přilnavost, rychlé působení a výrazný stop-efekt. Doporučená aplikační dávka je 1,75 l/ha, pokud by byla vyšší pravděpodobnost rozvoje fuzarióz (předplodina kukuřice, minimalizační zpracování půdy, citlivá odrůda, deštivé počasí), pak doporučujeme dávku zvýšit na 2 l/ha.

Upozornění: Přihlašování do akce již bylo ukončeno.

Upozornění - přihlašování do akce prodlouženo!

Aplikační termín fungicidů v klase je T3 (BBCH 41 – objevení se klasu až BBCH 59 – plné vymetání klasu) je nejdůležitější pro přírůstek výnosu. Škodlivost klasových chorob v daných termínech snižuje výnos až o 30 %. Druhým termínem je T4 (BBCH 61 – začátek kvetení až BBCH 65 – plné kvetení). Tento termín aplikace výrazně ovlivňuje kvalitu produkce. Přírůstek výnosu je většinou do 10 %. Termín T4 by měl být součástí systému fungicidního ošetření po předešlé aplikaci fungicidu proti listovým chorobám.

V letošním roce navíc zavádí BASF v České republice novou alternativu fungicidní ochrany obilnin proti listovým a zejména klasovým chorobám v podobě balíčku Alterno® + Curbatur® EC 250 . Jedná se o kombinaci 2 různých azolových účinných látek (Alterno® = metconazole, Curbatur® = prothioconazole) s preventivním i kurativním účinkem proti rozhodujícím listovým a klasovým chorobám.

Spektrum účinnosti přípravků Alterno® + Curbatur® pokrývá všechny rozhodující onemocnění obilnin (stéblolam, padlí travní, rzi, braničnatky, fuzariózy klasů, hnědá skvrnitost ječmene, atd). Hlavní doporučení této kombinace je však směřováno pro ochranu praporcového listu a klasu s důrazem na klasová fuzária. Právě v případě fuzarióz klasů je hodnocena účinnost kombinace metconazole + prothioconazole v mnoha nezávislých zdrojích jako nejvíce účinná. Zároveň jsou však kontrolovány i ostatní choroby, které se v této době vyskytují, tj. rzi a braničnatky.

Doporučená aplikace pro kombinaci je Alterno® 0,5 l/ha + Curbatur® 0,5 l/ha při počátečním výskytu chorob. V případě ochrany obilnin proti fuzariózám klasů je optimální termín aplikace BBCH 61 – 65. Jedno balení této kombinace obsahuje 10l fungicidu Alterno® a 10l fungicidu Curbatur®, tedy kompletní řešení k ošetření 20 ha.

Při nákupu přípravku Osiris® nebo balíčků Alterno®+Curbatur® v termínu od 1. dubna 2020 do 30. června 2020 získáte skvělé odměny, které sníží cenu nakoupeného přípravku.

Jaké bonusy můžete získat za nákup 180 l Osiris® (ošetření 100 ha při dávce 1,75 l/ha) nebo 5 kusů balení Alterno®+Curbatur® (ošetření 100 ha při dávce 0,5 l/ha + 0,5 l/ha)

A. Mobilní telefon Samsung Galaxy A20e

Kvalitně vybavený mobilní telefon značky Samsung vám ve svém elegantním těle nabídne řadu inovativních možností. Jeho rozsáhlý Infinity-V displej disponuje HD+ rozlišením, fotoaparát je vybaven dvojicí čoček a baterie kapacitou 3 000 mAh. Telefon nabízí rychlé nabíjení, inteligentní uživatelské rozhraní One UI a spoustou užitečných funkcí. Mobilní telefon 5,8" TFT 1560 × 720, procesor Samsung Exynos 7884 8jádrový, RAM 3 GB, interní paměť 32 GB, Micro SD až 512 GB, zadní fotoaparát 13 Mpx (f/1,9) + 5 Mpx (f/2,2), přední fotoaparát 8 Mpx, GPS, Glonass, NFC, LTE, Jack (3,5mm) a USB-C, čtečka otisků, dual SIM, neblokovaný, rychlé nabíjení 15W, baterie 3000 mAh, Android 9.0 Pie

B. Insekticid Vaztak® Active – 7 litrů

Vaztak® Active je vysoce účinný světlostabilní pyretroidní insekticid, určený k hubení některých druhů žravého a savého hmyzu, jeho larvám a vajíčkům. Přípravek výborně ulpívá na povrchu rostlin a škůdců, je velmi stabilní vůči světlu a málo rozpustný ve vodě, což zajišťuje jeho reziduální účinnost. Povlak Vaztak® Active se po zaschnutí smývá deštěm jen pomalu.

Jaké bonusy můžete získat za nákup 360 l Osiris® (ošetření cca 205 ha při dávce 1,75 l/ha) nebo 10 kusů balení Alterno®+Curbatur® (ošetření 200 ha při dávce 0,5 l/ha + 0,5 l/ha)

C. Benzinový generátor GÜDE 63ccm ISG 1200-1

Benzinový generátor s invertorovou technologií, vhodný k napájení běžných domácích spotřebičů i citlivých elektronických zařízení. Provoz menších elektrospotřebičů nebo osvětlení na cestách, při kempování, na chatě apod.; bezrizikové připojování choulostivých elektronických přístrojů s vysokými nároky na kvalitu proudu (výpočetní technika, herní konzole, televizory, Hi-Fi systémy atp.).

Alternátor s AC-DC-AC invertorem (transformace vysokofrekvenčního střídavého proudu na elektrický proud s konstantním napětím/frekvencí).

Provozní výkon generátoru (COP): 1.000 W; 1 x zásuvka AC 230 V~50 Hz (proud: 4,35 A, účiník cos φ: 1, třída výkonové charakteristiky: G1); 1 x zásuvka DC 12 V (proud: 4 A, dobíjení 12 V olověných akumulátorů motorových vozidel).

Jednoválcový čtyřtaktní OHV motor 1,3 kW/5.500 min-1, reverzní startovací systém, Primer (manuální palivové čerpadlo), 2,8 l palivová nádrž.

Funkce Economy control (elektronická regulace otáček motoru podle okamžitého zatížení centrály); ochrana proti přetížení generátoru/olejové čidlo se světelnou signalizací.

Konstrukce: korpus z odolného plastu, přehledný obslužný panel, opěrné nožky s gumovými patkami (4), transportní rukojeť.

Příslušenství: nabíjecí kabely, klíč na svíčku, šroubovák.

D. Dárkový poukaz SODEXO v hodnotě 7000 Kč

Dárkový poukaz Sodexo je oblíbená poukázka, kterou můžete uplatnit pro nákup libovolného dárku nebo služby v široké partnerské síti v České republice.

Nominální hodnota poukázky je 500 Kč / 1 kus nebo 1000 Kč / 1 kus (omezeno jednorázovým použitím poukázky). Poukázky v hodnotách 500 Kč a 1000 Kč lze libovolně kombinovat. V případě vyššího nákupu, než je hodnota poukázky, je možné doplatit platební kartou nebo hotově, nevyčerpaná hodnota se nevrací.

E. 8000 VIP bodů do Partnerství s BASF - Partnerství Profesionálů 2020

Při nákupu každých 360 l Osiris® nebo 10 kusů balení Alterno®+Curbatur® má zákazník možnost získat navíc nad rámec Partnerství Profesionálů dalších 8000 bodů.

Pravidla akce

1. Společnost BASF spol. s r. o., se sídlem v Sokolovská 668/136d, Praha 8, 18600, IČ 41195469 zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 3255 vyhlašuje akci pro koncové uživatele, resp. koncové odběratele přípravku Osiris® od společnosti BASF spol. s r. o., určeného k fungicidnímu ošetření obilnin.

2. Akce se může účastnit každá fyzická nebo právnická osoba, která je ke dni 1. dubna 2020 evidována jako zemědělský podnikatel dle zákona č. 252/1997 Sb., o zemědělství.

3. Podmínkou účasti je zakoupení minimálního množství 180 l fungicidu Osiris® nebo 5 kusů balení Alterno®+Curbatur® v termínu od 1. dubna 2020 do 30. června 2020. Za každé toto množství uvedeného přípravku má účastník akce nárok na zisk věcného bonusu.

Zákazník má nárok získat jako bonus:

a. Mobilní telefon Samsung Galaxy A20e za nákup 180 l fungicidu Osiris® nebo 5 kusů balení Alterno®+Curbatur®

b. 7 l insekticidního přípravku Vaztak® Active za nákup 180 l fungicidu Osiris® nebo 5 kusů balení Alterno®+Curbatur®

c. Benzinový generátor GÜDE 63ccm ISG 1200-1 za nákup 360 l fungicidu Osiris® nebo 10 kusů balení Alterno®+Curbatur®

d. Dárkový poukaz SODEXO v hodnotě 7000 Kč za nákup 360 l fungicidu Osiris® nebo 10 kusů balení Alterno®+Curbatur®

e. 8000 VIP bodů do Partnerství s BASF - Partnerství Profesionálů 2019 za nákup 360l fungicidu Osiris® nebo 10 kusů balení Alterno®+Curbatur®

4. Pro účast v akci „Osiris® nebo Alterno®+Curbatur® pro špičkovou úrodu 2020“ je účastník povinen se elektronicky přihlásit a zvolit si preferovaný bonus nejpozději do 30. června 2020 na internetových stránkách BASF s doménou www.agro.basf.cz.

Pokud nebude přihlašovací formulář řádně a kompletně vyplněn, účastník bude z akce vyřazen.

5. Pro získání bonusu je účastník povinen odeslat fotokopie faktur dokládající nákup fungicidního přípravku Osiris nejpozději do 30. července 2020 svému obchodnímu zástupci. Obálku označte heslem „Osiris® nebo Alterno®+Curbatur® pro špičkovou úrodu 2020“. Do akce budou zahrnuty pouze ty zemědělské podniky, jejichž odeslané fotokopie faktur budou přijaty společností BASF spol. s r.o. do 30. července 2020. Účastník je povinen anonymizovat na kopiích dokladů o nákupu veškeré ostatní informace (včetně zejména všech cen netto a ceny brutto produktů) způsobem jednoznačně znemožňujícím jejich přečtení.

6. Účastníkům, kteří splnili pravidla akce, budou bonusy dodány do konce roku 2020.

7. Společnost BASF spol. s r.o. si vyhrazuje právo měnit kdykoliv pravidla i jednotlivé bonusy, jakož i celou akci zrušit.

8. Účastí v akci potvrzuje účastník souhlas s podmínkami akce.

9. V případě, že kontaktní osoba neudělí souhlas se zpracováním svých osobních údajů, společnost BASF spol. s r.o. informuje kontaktní osobu, že zpracovává její osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, e-mailová adresa, číslo mobilního telefonu, adresa, které byly zadány v registračním formuláři marketingové akce „Osiris® nebo Alterno®+Curbatur® pro špičkovou úrodu 2020“ v rozsahu jméno, příjmení, e-mailová adresa, číslo mobilního telefonu, adresa, za účelem vyhodnocení akce a předání bonusů. Tyto osobní údaje jsou nezbytné pro chod samotné akce a bez jejich sdělení nelze přihlášku zemědělského podniku akceptovat.

10. Osobní údaje kontaktních osob v rozsahu telefonní číslo, jméno a příjmení, e-mail, název zemědělského podniku a jeho adresa (dále jen „osobní údaje“) budou zpracovávány pořadatelem společností BASF spol. s r.o. jakožto správcem osobních údajů, a to pro účely účasti účastníka v soutěži, vyhodnocení soutěže a předání bonusu. Právním základem pro zpracování osobních údajů v rámci této soutěže je čl. 6 ods. 1 písm. b) NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Poskytnutí osobních údajů kontaktní osobou účastníka je smluvní požadavek bez jehož splnění se účastník nemůže akce zúčastnit anebo společnost BASF spol. s r.o. nebude schopná zajistit odeslaní/předání bonusu účastníkovi. Zpracování osobních údajů bude trvat po dobu trvání akce a 60 dnů po jejím skončení.

Osobní údaje poskytnuté kontaktní osobou účastníka bude zpracovávat společnost BASF spol. s r.o., a dále mohou tyto údaje v nezbytném rozsahu zpracovávat jakožto zpracovatel marketingové společnosti pověřené společnosti BASF spol. s r.o., a to způsobem obvyklým pro zajišťování akce, doručovatelské společnosti, dodavatelé IT služeb a účetní, daňoví a právní poradci.

Každá kontaktní osoba účastníka má jako subjekt údajů následující práva:

- právo na přístup k osobním údajům, dle kterého od společnosti BAS spol. s r.o. může získat informace, zda jsou jeho osobní údaje zpracovávány, za jakým účelem, jaký je rozsah údajů, které jsou zpracovávány, a komu byly tyto údaje případně zpřístupněny,

- právo na opravu nepřesných či nesprávných údajů, příp. doplnění neúplných údajů,

- právo na výmaz údajů v případě, že zanikne účel zpracování, nebo jsou-li osobní údaje zpracovávány nezákonně,

- právo na omezení zpracování osobních údajů,

- právo na přenositelnost údajů, dle kterého může získat osobní údaje, které se jej týkají, ve strukturovaném a strojově čitelném formátu, a to buď pro sebe, nebo pro jiného správce osobních údajů,

- právo vznést námitku proti zpracování osobních údajů, případně proti profilování,

- právo podat stížnost u dozorového orgánu, kterým je Úřad pro ochranu osobních údajů, v případě porušení práv soutěžícího, které mu plynou z platných právních předpisů o ochraně osobních údajů.

Kontaktní osoba může kdykoliv zcela nebo jen částečně písemně odvolat svůj souhlas se zpracováváním osobních údajů, a to zprávou zaslanou na adresu společnosti BASF spol. s r.o. nebo na infoAgroCZ@basf.com. Společnost BASF spol. s r.o. ustanovila pověřence pro ochranu osobních údajů, kterého je taktéž možné kontaktovat na adrese: alexandra.haug@basf.com či lze kontaktovat lokálního koordinátora ochrany údajů na adrese: data-protection.cz@basf.com.

Více informací u regionálních zástupců BASF nebo na www.agro.basf.cz

Top