Řešení pro zemědělství
Zemědělství

Akce "Relenya® + Kinto® Plus se slevou 34%"

Nejvýhodnější komplexní ošetření ozimé pšenice proti houbovým chorobám osiva a přenašečům viróz

Unikátní kombinace mořidel

Spojení mořidel Relenya® a Kinto® Plus přináší vysokou účinnost proti původcům chorob přenosných osivem a zkvalitňuje porost. Unikátní kombinace mořidel Kinto® Plus a Relenya® přináší díky synergickému působení čtyř účinných látek účinnost na všechny hlavní choroby pšenice včetně sněti zakrslé. Relenya® je první mořidlo osiva obsahující Revysol®. Je registrováno pro moření osiva pšenice proti sněti zakrslé a sněti mazlavé pšeničné, kde vykazuje vyjímečnou účinnost. Již několik let používané mořidlo Kinto® Plus má kromě spolehlivého účinku na choroby, také fyziologický přínos díky obsahu účinné látky Xemium®, která zlepšuje klíčení a vzcházení rostlin. Mořidlo Relenya® je nabízeno pouze v baličku s ověřeným mořidlem Kinto® Plus. Dávkování na jednu tunu osiva je 1,0 l Relenya® a 1,5 l Kinto® Plus.

Společné použití mořidel Relenya® + Kinto® Plus přináší výhodu pro výrobce osiva, zaručuje sytě červenou barvu namořených obilek díky rudé FS formulaci a zároveň zaručuje velmi nízkou prašnost, což ocení zejména obsluhy mořících zařízení.

Benefity technologického řešení Relenya® + Kinto® Plus

  • Zůstávají všechny benefity ověřeného mořidla Kinto® Plus
  • Jediné řešení se čtyřmi účinnými látkami na trhu
  • Antirezistentní řešení se dvěma azoly a třemi způsoby účinku
  • Vysoká účinnost na sněť zakrslou
  • Revysol® rozšiřuje účinnost na další významné choroby
  • Vynikající barevné pokrytí obilky
  • Minimální prašnost
  • Registrace účinné látky na 10 let
  • Cenově výhodné řešení

Tuto technologii si můžete objednat za mimořádně příznivou cenu, při využití speciální akční nabídky pro sezonu 2021

Na jednu tunu osiva ozimé pšeniče namořené přípravky Relenya® + Kinto® Plus obdržíte 1 l insekticidu Vaztak® Active zdarma (1 tuna osiva při výsevku 200 kg/ha = 5 ha; 1 l Vaztak® Active = 5 ha). Tímto řešením dosáhnete slevy 34 %.

Vaztak® Active je vysoce účinný světlostabilní pyrethroidní insekticid, určený k hubení některých druhů žravého a savého hmyzu, jeho larvám a vajíčkům. Přípravek výborně ulpívá na povrchu rostlin a škůdců, je velmi stabilní vůči světlu a málo rozpustný ve vodě, což zajišťuje jeho reziduální účinnost.

Jak získáte slevu?

Stačí doložit doklad o nákupu osiva ozimé pšenice ošetřené mořidly Relenya® + Kinto® Plus nebo doklad o nákupu balíčku mořidel Relenya® + Kinto® Plus (minimálně 1 l Relenya a 1,5 l Kinto Plus) a předat obchodnímu zástupci BASF. Následně Vám bude doručen insekticid Vaztak® Active.

Více informací v letáčku ZDE a u regionálních zástupců BASF

Top