Řešení pro zemědělství
Zemědělství

Kontakty

Akce „Osiris® pro špičkovou úrodu 2019“

Společnost BASF nabízí špičkový fungicid Osiris®, který je registrován v plodinách: pšenice, ječmen, žito, tritikale a oves. Obsahuje dva triazoly - epoxiconazole a metconazole. Kombinací těchto účinných látek potlačuje houbové choroby, které se vyskytují v druhé polovině vegetační sezóny, jako jsou listové skvrnitosti, rzi, klasové fuzariózy, a snižuje saprofytické houbové choroby, jako jsou černě a alternaria. Velmi významná je inovativní formulace, která zajišťuje pro účinné látky dobrou přilnavost, rychlé působení a výrazný stop-efekt. Doporučená aplikační dávka je 1,75 l/ha, pokud by byla vyšší pravděpodobnost rozvoje fuzarióz (předplodina kukuřice, minimalizační zpracování půdy, citlivá odrůda, deštivé počasí), pak doporučujeme dávku zvýšit na 2 l/ha.

POZOR: Akce je prodloužena až do konce června 2019!!!

Upozornění

Přihlašování do akce již bylo ukončeno.

Aplikační termín fungicidů v klase je T3 (BBCH 41 – objevení se klasu až BBCH 59 – plné vymetání klasu) je nejdůležitější pro přírůstek výnosu.

Škodlivost klasových chorob v daných termínech snižuje výnos až o 30 %. Druhým termínem je T4 (BBCH 61 – začátek kvetení až BBCH 65 – plné kvetení). Tento termín aplikace výrazně ovlivňuje kvalitu produkce. Přírůstek výnosu je většinou do 10 %. Termín T4 by měl být součástí systému fungicidního ošetření po předešlé aplikaci fungicidu proti listovým chorobám.

Při nákupu přípravku Osiris® v termínu od 1. března 2019 do 30. června 2019 získáte skvělé odměny, které sníží cenu nakoupeného přípravku.

Jaké bonusy můžete získat?

1) Nákup 180 l Osiris® (ošetření cca 100 ha při dávce 1,75 l/ha)

A. Mobilní telefon Samsung Galaxy J5 (2017) DUOS černý

Mobilní telefon, displej 5,2" Super AMOLED 1280x720 - HD, osmijádrový procesor, RAM 2 GB, vnitřní paměť 16 GB, fotoaparát 13 Mpx, LTE, NFC, Bluetooth 4.2, GPS, Google Android 7.1 Nougat. Samsung Galaxy J5 (2017) přináší prémiový design s kovovým tělem, tenkou konstrukcí a decentně zakřiveným sklíčkem 5,2" displeje, který nabídne HD rozlišení. Díky technologii IPS pak displej nabídne široké pozorovací úhly.

B. Insekticid Vaztak® Active – 7 litrů

Vaztak® Active je vysoce účinný světlostabilní pyretroidní insekticid, určený k hubení některých druhů žravého a savého hmyzu, jeho larvám a vajíčkům. Přípravek výborně ulpívá na povrchu rostlin a škůdců, je velmi stabilní vůči světlu a málo rozpustný ve vodě, což zajišťuje jeho reziduální účinnost. Povlak Vaztak® Active se po zaschnutí smývá deštěm jen pomalu.

2) Nákup 360 l Osiris® (ošetření cca 205 ha při dávce 1,75 l/ha)

A. Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch

Objevte skutečně chytré hodinky, které si vás získají svými funkcemi i při pohledu z každého úhlu. Nadčasový prémiový design, animovaná ručička, ale i smart funkce, aplikace a inteligentní spojení s vaším telefonem. To jsou Galaxy Watch od společnosti Samsung. Rozhodně nejsou pouze na okrasu, ani neslouží pouze k mobilní komunikaci. Chytré hodinky Galaxy Watch se stanou i vaším spoluhráčem a koučem. Měří tepovou frekvenci, aby byl váš trénink efektivní. Sledují vaše výkony, takže vás motivují k jejich překonání. A díky aplikaci Samsung Health získáte praktický přehled například o stravování nebo efektivitě spánku. Ať už vás kroky – nebo kola – zavedou kamkoliv, inteligentní hodinky Galaxy Watch vám poslouží jako vynikající navigace. Jsou totiž vybavené integrovaným GPS modulem, který navíc doplňuje i barometr a výškoměr. Takže na cestě budete mít všechny důležité informace vždy po ruce. Nezáleží na tom, na jak dobrodružnou cestu se chystáte – Galaxy Watch se přizpůsobí i nepříznivým podmínkám. Odolávají vodě i prachu podle certifikace IP68, vydrží tlak vody 5 ATM, a splňují dokonce přísný vojenský standard odolnosti MIL-STD-810G.

B. Univerzální dárkový poukaz v hodnotě 6000 Kč

Poukázka je ideálním univerzálním řešením pro ty, kteří chtějí co nejširší možný výběr odměn. Použití má maximální záběr a zahrnuje pestrou nabídku ať již se jedná o spotřební zboží (potraviny, drogerie), kulturní zážitky, kosmetiku, sportovní aktivity, vzdělání, zdravotní péči, cestování, hobby markety a další.

C. 8000 VIP bodů do Partnerství s BASF - Partnerství Profesionálů 2019

Při nákupu každých 360 l Osiris® má zákazník možnost získat navíc nad rámec Partnerství Profesionálů dalších 8000 bodů.

Pravidla akce

1. Společnost BASF spol. s r. o., se sídlem v Sokolovská 668/136d, Praha 8, 18600, IČ 41195469 zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 3255 vyhlašuje akci pro koncové uživatele, resp. koncové odběratele přípravku Osiris® od společnosti BASF spol. s r. o., určeného k fungicidnímu ošetření obilnin.

2. Akce se může účastnit každá fyzická nebo právnická osoba, která je ke dni 1. března 2019 evidována jako zemědělský podnikatel dle zákona č. 252/1997 Sb., o zemědělství.

3. Podmínkou účasti je zakoupení minimálního množství 180 l fungicidu Osiris® v termínu od 1. března 2019 do 30. června 2019. Za každé toto množství uvedeného přípravku má účastník akce nárok na zisk věcného bonusu.

Zákazník má nárok získat jako bonus:

a. Mobilní telefon Samsung Galaxy J5 (2017) za nákup 180 l fungicidu Osiris®

b. 7 l insekticidního přípravku Vaztak® Active za nákup 180 l fungicidu Osiris®

c. Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch za nákup 360 l fungicidu Osiris®

d. Univerzální dárkový poukaz v hodnotě 6.000 Kč za nákup 360 l fungicidu Osiris®

e. 8000 VIP bodů do Partnerství s BASF - Partnerství Profesionálů 2019 za nákup 200 l fungicidu Osiris®

4. Pro účast v akci Osiris® pro špičkovou úrodu 2019 je účastník povinen se elektronicky přihlásit a zvolit si preferovaný bonus nejpozději do 30. června 2019 na internetových stránkách BASF s doménou www.agro.basf.cz.

Pokud nebude přihlašovací formulář řádně a kompletně vyplněn, účastník bude z akce vyřazen.

5. Pro získání bonusu je účastník povinen odeslat fotokopie faktur dokládající nákup fungicidního přípravku Osiris nejpozději do 29. července 2019 svému obchodnímu zástupci. Obálku označte heslem „Osiris® pro špičkovou úrodu 2019“. Do akce budou zahrnuty pouze ty zemědělské podniky, jejichž odeslané fotokopie faktur budou přijaty společností BASF spol. s r.o. do 29. července 2019. Účastník je povinen anonymizovat na kopiích dokladů o nákupu veškeré ostatní informace (včetně zejména všech cen netto a ceny brutto produktů) způsobem jednoznačně znemožňujícím jejich přečtení.

6. Účastníkům, kteří splnili pravidla akce, budou bonusy dodány do konce roku 2019.

7. Společnost BASF spol. s r.o. si vyhrazuje právo měnit kdykoliv pravidla i jednotlivé bonusy, jakož i celou akci zrušit.

8. Účastí v akci potvrzuje účastník souhlas s podmínkami akce.

9. V případě, že kontaktní osoba neudělí souhlas se zpracováním svých osobních údajů, společnost BASF spol. s r.o. informuje kontaktní osobu, že zpracovává její osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, e-mailová adresa, číslo mobilního telefonu, adresa, které byly zadány v registračním formuláři marketingové akce „Osiris® pro špičkovou úrodu 2019“ v rozsahu jméno, příjmení, e-mailová adresa, číslo mobilního telefonu, adresa, za účelem vyhodnocení akce a předání bonusů. Tyto osobní údaje jsou nezbytné pro chod samotné akce a bez jejich sdělení nelze přihlášku zemědělského podniku akceptovat.

10. Osobní údaje kontaktních osob v rozsahu telefonní číslo, jméno a příjmení, e-mail, název zemědělského podniku a jeho adresa (dále jen „osobní údaje“) budou zpracovávány pořadatelem společností BASF spol. s r.o. jakožto správcem osobních údajů, a to pro účely účasti účastníka v soutěži, vyhodnocení soutěže a předání bonusu. Právním základem pro zpracování osobních údajů v rámci této soutěže je čl. 6 ods. 1 písm. b) NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Poskytnutí osobních údajů kontaktní osobou účastníka je smluvní požadavek, bez jehož splnění se účastník nemůže akce zúčastnit anebo společnost BASF spol. s r.o. nebude schopná zajistit odeslaní/předání bonusu účastníkovi. Zpracování osobních údajů bude trvat po dobu trvání akce a 60 dnů po jejím skončení.

Osobní údaje poskytnuté kontaktní osobou účastníka bude zpracovávat společnost BASF spol. s r.o., a dále mohou tyto údaje v nezbytném rozsahu zpracovávat jakožto zpracovatel marketingové společnosti pověřené společnosti BASF spol. s r.o., a to způsobem obvyklým pro zajišťování akce, doručovatelské společnosti, dodavatelé IT služeb a účetní, daňoví a právní poradci.

Každá kontaktní osoba účastníka má jako subjekt údajů následující práva:

- právo na přístup k osobním údajům, dle kterého od společnosti BAS spol. s r.o. může získat informace, zda jsou jeho osobní údaje zpracovávány, za jakým účelem, jaký je rozsah údajů, které jsou zpracovávány, a komu byly tyto údaje případně zpřístupněny,

- právo na opravu nepřesných či nesprávných údajů, příp. doplnění neúplných údajů,

- právo na výmaz údajů v případě, že zanikne účel zpracování, nebo jsou-li osobní údaje zpracovávány nezákonně,

- právo na omezení zpracování osobních údajů,

- právo na přenositelnost údajů, dle kterého může získat osobní údaje, které se jej týkají, ve strukturovaném a strojově čitelném formátu, a to buď pro sebe, nebo pro jiného správce osobních údajů,

- právo vznést námitku proti zpracování osobních údajů, případně proti profilování,

- právo podat stížnost u dozorového orgánu, kterým je Úřad pro ochranu osobních údajů, v případě porušení práv soutěžícího, které mu plynou z platných právních předpisů o ochraně osobních údajů.

Kontaktní osoba může kdykoliv zcela nebo jen částečně písemně odvolat svůj souhlas se zpracováváním osobních údajů, a to zprávou zaslanou na adresu společnosti BASF spol. s r.o. nebo na infoAgroCZ@basf.com. Společnost BASF spol. s r.o. ustanovila pověřence pro ochranu osobních údajů, kterého je taktéž možné kontaktovat na adrese: alexandra.haug@basf.com či lze kontaktovat lokálního koordinátora ochrany údajů na adrese: data-protection.cz@basf.com.

Top