Řešení pro zemědělství
Zemědělství

Xarvio™ – Digital Farming Solutions

Lepší přehled, méně rizika a více jistoty při plánování a rozhodování – xarvio™ – Digital Farming Solution pomůže optimálně využívat potenciál vašich polí a zón. Zcela jednoduše a nekomplikovaně. Pomáhá zvýšit efektivitu, ušetřit čas, optimalizovat pěstování plodin a jejich ochranu a současně přispívat k udržitelnému zemědělství.

Nyní se můžete také účastnit webinářů xarvio - viz zde

Xarvio™ FIELD MANAGER

Jednoduše chytřejší produkce plodin

Zemědělství se stává složitějším. xarvio™ FIELD MANAGER Vám pomůže udržet si kontrolu nad všemi aktivitami na Vašich polích, aby bylo možné efektivně pěstovat plodiny a získat co největší výnosy.

Pomáhá zjistit, co se děje na Vašich polích, takže můžete aplikovat ve správný čas optimální dávku přípravků pro ochranu rostlin. FIELD MANAGER využívá nejnovější technologie - jako je rozpoznávání satelitních snímků, kombinuje je s Vašimi zkušenostmi a našimi odbornými znalostmi.

FIELD MANAGER je dostupný jako mobilní aplikace a PC verze v deseti zemích napříč Evropou a Amerikou.To zahrnuje:

Status – Farmáři vědí, co je děje na polích – kdykoliv a kdekoliv.

Termíny aplikací - přizpůsobené fungicidní a insekticidní doporučení aplikace postřiků pro jednotlivá pole na základě aktuálních sezónních rizik. Zemědělci aplikace pomáhá aplikovat postřiky ve správný čas, se správným dávkováním a pouze v případě potřeby.

xarvio™ SCOUTING

Více znalostí, lepší rozhodování. Xarvio™ SCOUTING se snaží pomáhat rozpoznat a identifikovat problémy a stresové faktory na poli. Je to jednoduché - uděláte fotografii Vaším smartphonem. SCOUTING identifikuje plevele, počítá a určuje hmyz ve žluté misce, rozpoznává choroby, analyzuje poškození listů a ukazuje stav dusíku. Tento program si lze stáhnout bezplatně v App Store nebo Google Play.

Pomáhá detekovat problémy díky vyfocení problému.

SCOUTING již podporuje farmáře po celém světě, zahrnuje:

Radar – dává přehled, co se děje v okolních lokalitách.

Oznámení – posílá upozornění, když jsou choroby nebo škůdci rozšířeny

xarvio™ FIELD MANAGER

xarvio™ FIELD MANAGER

FIELD MANAGER je dostupný jako mobilní aplikace a PC verze v deseti zemích napříč Evropou a Amerikou.

více o aplikaci FIELD MANAGER
xarvio™ SCOUTING

xarvio™ SCOUTING

SCOUTING již podporuje farmáře po celém světě.

více o aplikaci SCOUTING
Top