Vaše spokojenost především

Razantní vstup na trh s osivy řepky pod křídly společnosti BASF

Co znamená InVigor®?

Pro rok 2019 přicházíme s unikátním označením našich řepek InVigor®. Je to nová produktová řada, všechny nové odrůdy patřící do této kategorie ponesou označení InV. Jsou charakteristické zejména: kořenovým systémem, dynamikou růstu, obsahem oleje, obnovou porostu po poškození a dalšími.

Novinky pro rok 2019

INV1165 je hybridní materiál, který vyniká nejen svým výnosem, prošel registračními pokusy v Polsku, na Slovensku či Maďarsku. Je to materiál, na který se můžete spolehnout díky jeho výnosové stabilitě. Jako nespornou výhodu lze považovat jeho vyšší odolnost verticiliovému vadnutí. Na trhu doposud neexistuje mnoho odrůd řepky, které bychom mohli zařadit do této kategorie. Rovněž celkový zdravotní stav je na vysoké úrovni.

Společnost BASF vyvinula technologii Clearfiled® již před několika lety, ale teprve nyní přichází na trh i s odrůdou ze své provenience. INV1166CL je materiál, který splňuje požadavky pěstitelů na technologii Clearfiled® .

Osvědčené hybridy

InV1066 Co můžete od „šestašedesátky“ čekat? Hybrid byl testován na ÚKZÚZ v letech 2014-16 a dosáhl výborných výnosových výsledků, podpořených excelentní obsahem oleje, který přesáhl 52%!!!

Rovněž nezapomeňme na vynikající odrůdu Silver, kterou jsme již v předchozích letech registrovali a úspěšně testovali v pokusech v celé ČR. Podstatným argumentem je však to, že tato odrůda se drží mezi vynikajícími odrůdami v pěstitelské praxi.

Odrůda Jumper neřekla své poslední slovo, pro pěstitele, kteří se zaměřují na extensivní pěstování, požadují velmi časný rozvoj rostlin v podzimním období, odolnost suchu, pro ně je stále Jumper v nabídce. Cenově patří do levnějšího segmentu, avšak výsledky má více než dobré.

Chraňte vaši řepku od úplného začátku

Integral® Pro je první a jediné biologické mořidlo, které chrání a posiluje řepku několika způsoby. S dvěma novými mechanismy účinku může Integral® Pro nahradit běžně používaná mořidla při zajištění dalších výhod. Mezi výhody patří zvýšení výnosového potenciálu, lepší vzcházení, lepší jarní vitalita růstu a snížení škod způsobených dřepčíkem olejkovým.

Roman Sýkora, BASF

Top