Řešení pro zemědělství
Zemědělství

Efilor® - Účinný jarní fungicid s morforegulačními účinky

Efilor® je silný fungicidní přípravek s morforegulačními účinky obsahující dvě účinné látky metconazole a boscalid (SDHI). Efilor® působí především preventivně, ale dokáže zamezit šíření již existující infekce.

AgCelence® efekt

Unikátní kombinace účinných látek metconazole a boscalid podporuje tvorbu bočních větví, nasazení šešulí a zároveň mírnou regulaci porostu.

Díky prokazatelným a dlouhodobým výsledkům může zemědělec očekávat větší počet primárních a sekundárních větví, a větší počet šešulí na všech větvích než u konkurenčních přípravků. Všechny tyto fyziologické benefity mají pozitivní vliv na výnos řepky.

Ochrana proti chorobám, podpora větvení a mírná regulace

Efilor® poskytuje ochranu proti nejdůležitějším houbovým chorobám v jarním období - fómové hnilobě, hlízence obecné, černi řepkové a plísni šedé.

Ideální fungicid pro jarní období

Efilor® je vhodné používat na řepku všude, kde potřebujeme velmi dobrou fungicidní účinnost a mírnou až střední úroveň regulace. Efilor® se aplikuje v dávce 0,6–0,7 l/ha při výšce porostu 15–40 cm.

Mezi specifické příklady vhodného použití můžeme zařadit po zimě nevyrovnanou a řídkou řepku a řepku se slabším kořenovým krčkem. Dále u hustých odrůd středního a nižšího typu bez většího rizika poléhání, či při nižší intenzitě agrotechniky. Rozhodnutí o použití také ovlivňuje průběh počasí v jarním období, zejména denní teploty a dešťové srážky.

Efilor® je vhodný do tank-mixu s listovými hnojivy nebo insekticidy.

Efilor®

Efilor®

fungicid pro použití v řepce olejce

Top