Řešení pro zemědělství
Zemědělství

Benefity

Jako přídavek skvělé účinnosti proti širokému spektru chorob, produkty AgCelence nabízejí ještě další benefity: vyšší sklizeň, lepší odolnost vůči stresu, vyšší produktivitu a vylepšenou tržní kvalitu.

Čím to je způsobené? Účinná látka produktů AgCelence způsobuje inhibici respirace u obou organismů - houby i rostliny. Následkem toho houba uhyne. Ale jak může mít snížení respirace pozitivní účinky na rostlinu?

Přečtěte si více ve vědeckém pozadí

Vyšší výnosy

Nejenže AgCelence obnovuje zdraví rostliny, také podporuje její růst! AgCelence zvyšuje fotosyntézu, díky níž rostlina získá více energie! A AgCelence dokonce podporuje čistý výtěžek fotosyntézy, následkem čehož rostlina může poskytovat bohatší výnosy.

Přečtěte si více...

Lepší odolnost vůči stresu

Pro rostlinu jsou příkladem stresu sucho nebo chlad. Tyto faktory snižují sklizeň vašich plodin. Produkty AgCelence zvyšují odolnost stresovým faktorům a tak může rostlina produkovat větší výnosy.

Přečtěte si více...

Vylepšená tržní kvalita

Požadavky koncového zákazníka na dosažení kvalitativních kritérií stále narůstají a produkty AgCelence tento úkol trochu usnadňují. Zároveň podporují fotosyntézu, čímž dochází k nárůstu produkce.

Přečtěte si více...

Zvýšená efektivita produkce

AgCelence ovlivňuje efektivitu výnosu několika způsoby: kupříkladu je efektivněji využíván dusík. AgCelence také podporuje u mnoha rostlin růst stonků, díky čemuž se může zefektivnit sklizeň beze ztrát na výnosech.

Přečtěte si více...

Top