BASF nabízí s produkty i kompletní poradenský servis

Charakteristickým znakem vývoje je zlepšování. To znamená překonávat nejlepší včerejší výsledky a hledat nové a lepší způsoby, jak uspět dnes a zítra. Jedině velké a silné společnosti s vlastním výzkumem a vývojem jako je BASF mohou využívat těch nejnovějších a nejlepších produktů v oboru, znalostí špičkových odborníků a silného technologického zázemí. Pouze my v BASF Vám nabízíme i přístup k prameni našich znalostí. Děláme to uživatelsky maximálně přístupnou formou a poskytujeme Vám rovnou ucelená řešení stávajících a přicházejících problémů v boji proti škůdcům.

Upozornění

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Chytrá řešení pro lepší regulaci škůdců

V Chytrých řešeních BASF Vám postupně představíme komplexní průvodce k používání našich produktů a jedinečná efektivní řešení zaměřená na štěnice, šváby, hlodavce, mravence a další škůdce. Podívejte se blíže na jednotlivá Chytrá řešení, která jsou spolehlivá v krátkodobém i dlouhodobém horizontu, a přináší tak užitek Vám i Vašim zákazníkům.

Top