O nás

Naše vize: Světový lídr v oblasti inovací, optimalizace zemědělské produkce, zlepšení výživy a zvyšování kvality života.

Oddělení Agro BASF spol. s r. o. jako zástupce jednoho z největších světových výrobců přípravků na ochranu rostlin je dlouholetým spolehlivým partnerem českých zemědělců. Nabízí širokou paletu produktů na ochranu všech důležitých zemědělských plodin.

Koupí agrochemického podílu firmy AHP – American Cyanamid v roce 2000 se BASF zařadila mezi vedoucí firmy světové špičky. Akvizicí došlo k doplnění společného portfólia a BASF dnes nabízí skutečně kompletní sortiment přípravků.

Díky intenzivnímu a úspěšnému výzkumu v oblasti přípravků na ochranu rostlin může BASF Agro uvádět na trh novinky, které zaručují stále jistější a vůči životnímu prostředí šetrnější ochranu proti škodlivým činitelům kulturních plodin – plevelům, chorobám a škůdcům. Velký důraz je kladen na kvalitní poradenský servis zkušených specialistů BASF Agro, kteří jsou zákazníkům ve všech regionech České republiky neustále k dispozici.

Společnost je od 24.9.1991 zapsána v obchodním rejstříku u Krajského obchodního soudu v Praze, v oddíle C, vložka 3255.

IČ: 41195469

DIČ: CZ41195469

Adresa:
Sokolovská 668/136d

Praha 8 - Karlín

186 00

Kontakty

Hledáte telefonní nebo e-mailový kontakt na některého z našich kolegů?

Historie společnosti BASF za posledních 150 let

Top